Natūralus mineralinis vanduo TICHĖ, Tarptautiniame Skonio Institute (International Taste Institute), įsikūrusiame Briuselyje, ne vienerius metus iš eilės pelnė aukščiausius įvertinimus už produkto skonį ir kokybę. „Crystal Taste Award“ apdovanojimai žinomi ir pripažįstami visame pasaulyje dėl unikalios vertinimo sistemos. Produktus degustuoja ir vertina žiuri komisija, kurią sudaro apie 200 nepriklausomų geriausių visame pasaulyje virtuvės šefų ir someljė. Komisijos narių atranka ypač kruopšti. Jų talentai yra pripažinti „Chef & Sommelier“ konkursuose arba žinomose institucijose, tokiose kaip „Le guide Michelin“ ar „Gault & Millau“.

Komisijos nariai kiekvieną produktą vertina neturėdami jokios informacijos apie produkto gamintoją, prekės ženklą ar produkto kilmę. Testuotojai gauna tik trumpą produkto kategorijos aprašą.
Kiekvienas komisijos narys produktą vertina individualiai, tylėdamas, nebendraudamas su kitais komisijos nariais.
Produktai vertintojams pateikiami standartizuotai: skaidriuose ar porcelianiniuose induose, natūralaus apšvietimo sąlygomis. Produktai yra paruošiami ir patiekiami pagal tikslų protokolą, griežtai laikantis gamintojo paruošimo ir patiekimo instrukcijų.
Kiekvienas komisijos narys objektyviai vertina produktą. Jų nėra klausiama, ar jiems asmeniškai patinka produktas, ar ne. komisijos nariai turi vertinti produkto kategoriją atitinkančias produkto savybes.

NATŪRALAUS MINERALINIO VANDENS TICHĖ TARPTAUTINIAI APDOVANOJIMAI